Satisfaction Light 15kg
INDIKACE: SATISFACTION LIGHT je ideální strava pro psy s problémy s nadváhou. Ingredience použité k její přípravě, čerstvé kuře a rýže, zaručují, že se jedná o zdravou, hodnotnou a vyváženou stravu. Vysoký obsah vlákniny a bílkovin a nízký přísun kalorií umožňují kontrolovat a snížit váhu psa a zajistit přitom perfektní stav a zdraví svalstva, kostní struktury a srsti a navíc zlepšit trávicí proces.

L-karnitin napomáhá přeměně tuku na energii a podporuje odstraňování nahromaděného tuku. Taurin přispívá k dobré funkci srdce a péči o zrak. Prostřednictvím bioflavonoidů, přírodních buněčných antioxidantů pocházejících z citrusových plodů (vitamíny C a E), dochází ke zpoždění stárnutí buněk. Strava je vyrobena z pečlivě vybraných vysoce kvalitních surovin a proces výroby a balení probíhá pod přísným dohledem.

SLOŽENÍ: Rýže, dehydratované drůbeží bílkoviny, čerstvé kuře (10%), kukuřičný gluten, repné řízky, kuřecí tuk, pivní kvasinky, kuřecí játrový hydrolyzát, dehydratované celé vejce, fosfát vápenný, celulóza, vitamíny a minerály, taurin, přírodní výtažky z citrusů bohaté na bioflavonoidy, L-karnitin, glukosamin, extrakt z Yuccy Shigeria, chondroitin sulfát. Antioxidanty: přírodní výtažky bohaté na tokoferoly.

KOMPLETNI KRMIVO OBSAHUJE V KG: Vlhkost: 8%, N Látky: 26O gr, Tuky brutto: 100 gr, Vlákniny brutto: 35 gr, Popel brutto: 65 gr , Vápník: 11gr , Fosfor: 9gr.

PŘÍSADY: Vitamín A: 19.800 m.j./kg., Vitamín D3: 2.000 m.j./kg., Vitamin E (alfa tokoferol): 132 mg/kg, Cu (pentahydrát síranu měďnatého) 20mg/kg. Antioxidant: přírodní výtažky bohaté na tokoferoly.

KRMNÝ NÁVOD: prohlédněte si tabulku doporučených dávek. Změny stravy je nutno provádět postupně, tzn. míchat novou stravu s předcházející po dobu 1 týdne. JE VELMI DŮLEŽITÉ, ABY PSI MĚLI VŽDY NA DOSAH ČISTOU A ČERSTVOU VODU. Balení udržujte dobře uzavřené na chladném a suchém místě, odizolované od země a přímého slunečního záření. HMOTNOST: uvedeno na obalu. Spotřebujte do: (Viz. datum a šarži vytištěné na obale). NEVHODNÉ PRO LIDSKOU SPOTŘEBU
  • Přepravní hmotnost: 15kg
  • Výrobce: Satisfaction
  • Dodací lhůta: 5-7 dnů


Tento produkt byl přidán dne Úterý 07. prosinec 2010.

Copyright © 2019 Mojekrmivo.cz. Powered by Zen Cart

Pro Tvého Psa.cz | Rybářské navijáky